Concerts, Listen

il Gardellino con molti strumenti

 

Na een succesvolle tournee in Colombia, Bolivië en Peru, sluit il Gardellino dit seizoen af in eigen land met concerten in Etikhove en Turnhout.

‘Con Molti Strumenti’ – met veel instrumenten: dat was de ondertitel van veel concertos die voor het hof van Dresden werden gecomponeerd door Vivaldi, Fasch, Pisendel en Telemann. Il Gardellino nodigt u uit om de pracht van die muziek opnieuw te ontdekken in Etikhove en Turnhout.

Op 17 juni (om 20.30 uur) concerteert het ensemble in de Sint-Britiuskerk in Etikhove. Het wordt een frivole avond met fluiten en hobo’s in het middelpunt van de belangstelling. Kaarten voor dit concert kosten 15 euro en kunt u bestellen in restaurant De Zwarten Engel (Maarkedal) of via Legro: legro.maarkedal@gmail.com of via il Gardellino zelf: sharon@c-zuur.be.

Het concert wordt de dag nadien op 18 juni hernomen in de O.L.V.-Middelareskerk in Turnhout om 20.15 uur. Kaartjes hiervoor kunt u bestellen via de website van De Warande.

Programma :

A. Vivaldi, Concerto in d P.302 voor twee hobo’s, strijkers en basso continuo
G. Ph. Telemann, Concerto grosso in D voor twee traversi, fagot, strijkers en basso continuo
J. D. Zelenka, Hypocondrie à 7 voor twee hobo’s, fagot, strijkers en basso continuo
J. F. Fasch, Concerto in Bb FWVL:B2 voor vioolsolo, twee hobo’s fagot, strijkers en basso continuo
J. Pisendel, “Imitations des caractères de la danse” voor twee traversi, twee hobo’s, strijkers en basso continuo
J. F. Fasch, Concerto in B majeur FWV L: B3 voor twee fluiten, twee hobo’s, fagot, strijkers en basso continuo

, , , ,

By



Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *